PlayStation Now سرویسی برای اجرای بازی بصورت آنلاین و در بستر اینترنت است که به شما به عنوان یک گیمر این امکان را می دهد تا بدون داشتن کنسول های پلی استیشن و با استفاده از دستگاه هایی که توسط این سرویس پشتیبانی می شود بازی های موجود برای کنسول های ۳ PlayStation و PlayStation 4 را اینترنتی تجربه کنید.

شما میتوانید با استفاده از این اکانت، بازی‌های مورد پشتیبانی سونی از جمله بازی محبوب the last of us و … را به صورت stream بدون نیاز به دیسک بازی بر روی کامپیوتر یا کنسول تجربه کنید.حداقل سرعت اینترنت مورد نیاز 5Mbps می باشد(همچنین امکان دانلود برخی عناوین و بازی به صورت آفلاین بر روی کنسول PS4 امکان پذیر می‌باشد) لازم به ذکر است برای بازی نیاز به کنترلر PS4 یا PS3 دارید.

توجه داشته باشید در حال حاضر سونی هیچ سرور نزدیک به کشور ایران را معرفی نکرده است. بنابراین به دلیل پینگ بسیار بالایی که برای اتصال به سرور های موجود در انگلیس، بلژیک و ندرلند است، بازی کردن به صورت آنلاین عملا در ایران امکان پذیر نمی‌باشد.منتها به تازگی شرکت سونی در به روز‌ رسانی اخیر خود امکان دانلود برخی از عناوین سرویس PS now و بازی کردن آنها به صورت افلاین در کنسول ps4 را اضافه کرده است.

شرکت سونی به تازگی اعلام کرد که دارندگان سرویس Playstation Now می‌توانند برخی از عناوین موجود در این سرویس را برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ خود دانلود کرده و در صورت نیاز به صورت آفلاین تجربه کنند.

فعال سازی اشتراک PSnow

تمامی اکانت های موجود روی سایت 7 روز اشتراک ps now را دارد.